La Vendeta Důkaz třídenního půstu pizzerie

v Blog, zdraví

Poslední den třídenního půstu aneb část třetí

Spokojený. Jsem spokojený s průběhem i s výsledkem třídenního půstu. Teď už si sedím v našem bytě ve španělském Mataró a spokojeně oddychuju. Na večeři jsme měli úžasné hráškové noky se zelím a pak ještě nášup vajíčko a nějakou tu zeleninu. Dneska jsem napsal relativně dlouhé vyjádření (klikni a čti) k minulému týdnu, takže mi teď dovol napsat jen krátký popis toho, jak jsem prožil třídenní půst.

Hana Štipák večeře po třídenním půstu

Zdroj: Hana Štipák Life Coach na Facebooku. Klikni na fotku a dej ji like 🙂

Líný jen po ránu

Od začátku až do zdárného konce je půst na tři dny naprosto pohodový. Rozhodli jsme se pro něj během pěti minut v kavárně a pak už to šlo velmi jednoduše. Den první jsem popsal ve svém článku, Hanička ve svém vlogu. Den druhý jsem popsal v dalším článku a Haňule opět ve vlogu. Den třetí? Ten mi přišel trošku líný. Ráno se mi nechtělo z postele, hodně jsem četl, hodně jsem toho napsal. Malinko nachodil a udělal i nějakou práci.

Jídlo mi nechybělo ani dnes. Respektive, neměl jsem hlad. Jídlo mi chybělo pouze jako ten rituál, zvyk, náplň dne. Opravdu jsem se těšil na to, že si užiju každé sousto. To se taky stalo. Pokud půsty neděláš, představ si to aspoň v hlavě. Místo klepání do telefonu, čtení novin a telefonování se zkus zastavit a opravdu se soustředit na jídlo. Tak jsem se cítil. Vychutnával jsem každé sousto a mrzelo mě, že to z toho talíře tak mizí.

Třídenní půst si klidně zopáknu

La Vendeta Důkaz třídenního půstu pizzerie

Ve včerejším článku jsem ti vyprávěl o pizzerce přes ulici. Tak, abych ti zhotmil představu mých foodporn orgií, mrkni tady. Pokud nevíš o čem mluvím, klikni na fotku a přečti si včerejší zážitek z mé hlavy.

Za měsíc do toho půjdu asi znovu. Nevím co Hanička, ale myslím si, že klidně taky. Je to zajímavé poznávat sám sebe. Zvládli jsme nachodit asi 22 kilometrů a v ničem jsme se nemuseli omezovat. Jediná část dne, kdy nám chyběla energie bylo hned ráno. Po chvilkovém rozkoukání se jsme nabrali odněkud síly a vyrazili jsme vstříc celému dnu.

Pro příště bych vylepšil asi ještě plánování pitného režimu. Pil jsem podle mě docela dost, ale nevím kolik přesně. Nejvíc jsem toho vypil v pátek. Posléze jsem ubíral a ubíral. Nevím proč, ale můj běžný pitný režim vystačí někdy i s ranním čajem a dvěmi kávami přes den. Vím, že to není fajn a snažím se to zlepšovat. Vodu prostě člověk potřebuje.

Mrkni se jak shrnula celé tři dny má manželka ve videu. Dej jí za to like a začni odebírat 🙂

Díky za pozdravy a podporu během těch třech dnů. Přeji hezký večer,

 

Napiš svůj názor

Komentář